TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

 1. Takviyelerimiz.com.tr üzerinden siparişi verilerek ödemesi tamamlanmış ürünler stok durumunun uygunluğuna göre;
  1. Hafta içi saat 16:00'ya kadar gelen siparişlerde aynı gün
  2. Hafta sonu ve tatil günlerinde gelen siparişler, tatil sonrasındaki ilk iş günü saat 16:00'ya kadar kargo'ya teslim edilir.
 2. Siparişi verilen ve ödemesi tamamlanmış ürünlerde kabul edilen ürünlerde stok müsaitliği olmaması durumunda ALICI, takviyelerimiz.com.tr tarafından 48 saat içerisinde telefon ile aranarak siparişin durumu ve tedarik süreci ile ilgili bilgi paylaşımında bulunacaktır. ALICI'nın mevcut tedarik sürecini kabul etmesi durumunda ürün maksimum 14 (ondört) gün içerisinde tedarik edilerek kargo'ya teslim edilir. 14(ondör) günlük süre içerisinde tedarik edilemeyen ürünlerin siparişleri iptal edilerek ödenen ücret ALICI'nın hesabına iade edilecektir.
 3. Satın almış olduğunuz ürünün, ambalajının açılmaması, bozulmaması/tahrip edilmemesi/zarar görmemesi ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.
 4. Satın aldığınız ürünü iade etmek için siteye giriş yaparak Hesabım sayfası üzerinden İade Taleplerim Menü başlığından ulaştığınız sayfa üzerinden Yeni Talep Oluştur düğmesine tıklayarak verdiğiniz sipariş numarası ile bir iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.
 5. Takviyelerimiz.com.tr iade talebiniz onaylandıktan sonra size ürün iadesi ile ilgili bir e-posta gönderilir. Bu bilgilerle beraber iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajı faturası ile birlikte koyarak anlaşmalı kargoyla tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Kargo firması dışındaki iade talepleri kabul edilmeyecektir.
 6. Tarafımızdan size gönderilen ürünün sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim sırasında paketi aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer gönderilen üründe herhangi bir zarar varsa kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.
 7. Tarafımızdan size gönderilen üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ürünü teslim almayınız. Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış, içeriği zarar görmüş, yeniden satılabilme özelliğini kaybetmiş ürünler için iade imkanı bulunmamaktadır.
Çerez Kullanımı